اجاره سوئیت روزانه مبله کریم خان

اجاره سوئیت روزانه مبله - کریم خان 450,000تومان روزانه - اجاره روزانه آپارتمان در تهران
110 مترمربع 2 اتاق خواب 1 حمام

اجاره سوئیت روزانه مبله کریم خان

وب سایت اجاره ۷۸۶ متخصص در اجاره آپارتمان مبله تهران ، اجاره سوئیت روزانه مبله کریم خان با امکانات فوق حرفه ایی و عالی . واحد مبله ۲خوابه به مساحت ۱۱۰ مترمربع بسیار زیبا. با وسایلی کامل آماده اجاره به شما و اسکان شما عزیزان می باشد.

این واحد اجاره روزانه آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه کریم خان دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند : اجاره سوئیت مبله کریم خان

  • حال وپذیرایی نورگیر
  • مبلمان راحتی مخمل
  • یک تخته فرش فانتزی
  • سیستم گرمایشی شوفاژ
  • سیستم سرمایشی
  • کفپوش سرامیک
  • سرویس کامل آشپزخانه

اجاره آپارتمان مبله تهران در منطقه کریم خان با بهترین امکانات رفاهی جهت اقامت روزانه، هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار دارد.

اجاره آپارتمان مبله در منطقه کریم خان :

بلوار کریم‌خان زند یا این که خیابان کریم‌خان زند , یکی‌از خیابان‌های مهم و مرکزی تهران است .

این خیابان در جهت شرقی – غربی میان میدان هفت تیر و عرصه ولی‌عصر جای گرفته‌است از مراکز با اهمیت این خیابان می‌توان به طلافروشی‌های در تقاطع خیابان ویلا و کتاب‌فروشی‌های سرشناس در اطراف میدان هفت تیر همچون نشر چشمه , انتشار ثالث , انتشار ویستار و مرکز موسیقی بتهوون در اطراف عرصه هفت تیر اشاره نمود .

این خیابان به افتخار کریم‌خان زند فرمانروای جمهوری اسلامی ایران در قرن ۱۲ هجری و بنیان‌گذار دودمان زندیه نام‌گذاری شده است .

این خیابان فقط خیابانی بود که از آغاز به اسم یکی از پادشاهان قبل ایران نامگذاری شده بودند و بعد از انقلاب ۱۳۵۷ در گیر تغییر اسم نشد .

۱قرار دریافت کردن اسم یک شعر سرا در کنار دو شاه , ‌ یعنی نادر شاه که اسم قدیمی خیابان میرزای شیرازی است و فرمان روا عباس که به عبارتی قائم مقام سابق است , ‌ تکلیف مارا تا حد متعددی با فرهنگی بودن این خیابان روشن می‌­کند .

اجاره آپارتمان مبله در غرب تهران، اجاره روزانه خانه در تهران ، خانه اجاره ای روزانه در تهران

گروه E786 با سالها تجربه در زمینه آپارتمان مبله تهران در خدمت شما مسافران عزیز می باشد.

**************************************

بهترین آپارتمان های مبله را از E786.INFO بخواهید.

تلفن: ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰  ادیب – کلیک کنید

 

ملک های مشابه

( کسب امتیاز )