اجاره سوئیت ارزان تهران ملاصدرا

  500,000تومان روزانه - اجاره روزانه آپارتمان در تهران, اجاره روزانه خانه
100 مترمربع 2 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ

اجاره سوئیت ارزان تهران ملاصدرا

وب سایت اجاره ۷۸۶ متخصص در اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره ی سوئیت ارزان تهران ملاصدرا با امکانات فوق حرفه ایی و عالی . واحد مبله ۲ خوابه به مساحت ۱۰۰ مترمربع بسیار زیبا. با وسایلی کامل آماده اجاره به شما و اسکان شما عزیزان می باشد.

این واحد اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه ملاصدرا دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند : اجاره سوئیت ارزان تهران ملاصدرا

  • حال وپذیرایی نورگیر
  • مبلمان راحتی مخمل
  • میزناهارخوری ۶نفره
  • چند تخته فرش فانتزی
  • سیستم گرمایشی شوفاژ
  • سیستم سرمایشی
  • کفپوش سرامیک
  • سرویس کامل آشپزخانه

اجاره آپارتمان مبله در تهران در منطقه ملاصدرا با بهترین امکانات رفاهی جهت اقامت هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار دارد.

اجاره آپارتمان مبله در منطقه ملاصدرا:

میدان وَنَک , اسم میدانی در منطقه ونک بنا شده در شمال تهران هست که در مسیر خیابان ولیعصر جای‌دارد . این میدان از سمت شرق با بزرگ راه حقانی و از سوی غرب با خیابان‌های ونک , ملاصدرا و برزیل مرتبط است . از سوی شمال میدان ونک در امتداد خیابان ولیعصر در راستای بوستان او و عرصه تجریش و از طرف جنوب در امتداد خیابان ولیعصر به عرصه ولیعصر دارای ارتباط می شود .
محله ونک در ناحیه ۳ شهرداری تهران قراردارد . حوزه‌ ونک از محله ها قدیمی و معروف پایتخت است که بافت گامی خویش را محافظت کرده و بیشترخانه‌های آن حیاط دار می باشند . احتمالا برایتان دیدنی باشد که چرا اسم این محله ونک است . درگذشته ییلاق ونک پوشیده از درخت‌های ون ( زبان گنجشک ) بوده به همین جهت این منطقه ونک اسم گرفته است . از خیابان‌های با اهمیت محله ونک می شود به ملاصدرا , شیخ بهایی , سئول , عطار و شیرازی اشاره نمود . ونک از شرق به شهرک فجر , از غرب به شهرک غرب , از جنوب به الفجر و از شمال به اوین محدود میشود . دانشگاه بزرگ الزهرا نیز در این محله واقع شده .

وبسایت E786 با سالها تجربه در زمینه اجاره آپارتمان مبله در تهران در خدمت شما مسافران عزیز می باشد.

**************************************

بهترین آپارتمان های مبله را از E786.INFO بخواهید.

تلفن تماس: ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰ خانم ادیب – کلیک کنید

 

ملک های مشابه

( کسب امتیاز )