اجاره آپارتمان مبله در تهران پاسداران

اجاره آپارتمان مبله در تهران -پاسداران 450,000تومان تومان 
80 متر مربع 1 اتاق خواب 1 حمام 1 پاركينگ

اجاره آپارتمان مبله در تهران پاسداران

گروه اجاره ۷۸۶ متخصص در اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره آپارتمان مبله تهران پاسداران با امکانات فوق حرفه ایی و عالی . واحد مبله ۱خوابه به مساحت ۸۰ مترمربع با ویوی عالی، در یکی از بهترین مناطق تهران و با وسایلی کامل آماده اجاره به و اسکان شما عزیزان می باشد.بهترینها را از اجاره ۷۸۶ بخواهید.

اجاره آپارتمان مبله تهران – پاسداران

اجاره آپارتمان مبله در تهران پاسداران

این واحد اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه پاسداران دارای امکانات رفاهی مناسبی می باشد و با تمامی امکانات رفاهی آماده پذیرش میهمانان گرامی می باشد.

اجاره آپارتمان مبله در تهران در منطقه پاسداران با بهترین امکانات رفاهی جهت اقامت روزانه ،  هفتگی و ماهانه در اختیار شما قرار دارد.

اجاره آپارتمان مبله در منطقه پاسداران

پاسداران نام یکی از خیابان‌های شمال شرق تهران است که پیش از انقلاب ۱۳۵۷ «خیابان سلطنت‌آباد» نام داشت.این خیابان مرز میان منطقه‌های ۳ و ۴ شهرداری تهران است و شمال آن در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار گرفته‌است. جنوب خیابان پاسداران از «سه‌راه ضرابخانه» آغاز شده، در میانه راه به چهارراه پاسداران رسیده و سپس با گذر از میدان نوبنیاد به منطقه ۱ شهرداری تهران وارد می‌شود و در شمالی‌ترین قسمت آن میدان نیاوران قرار دارد.

محله های منطقه پاسداران عبارتند از:

ضرابخانه، چالهرز، گلستان، پاسداران، هروی، اختیاریه، شهرک شهید چمران،فرمانیه، اقدسیه، صاحبقرانیه

اجاره ۷۸۶ در خدمت شما مسافران گرامی اجاره آپارتمان مبله و اجاره سوئیت مبله اسکان شما عزیزان در کمترین زمان ممکن می باشد .

**************************************

بهترین آپارتمان های مبله را از E786.INFO بخواهید.

تلفن: ۰۹۱۲۴۸۰۰۱۹۰  ادیب – کلیک کنید

 

ملک های مشابه

( کسب امتیاز )