وبلاگ

اجاره آپارتمان مبله در تهران

پل طبیعت تهران

پل طبیعت تهران

پل فضای سبز تهران
پل طبیعت , یک کدام از قطب‌های گردشگری شهر تهران است که در چندین سال گذشت همورد استقبال فراوانی قرار گرفته و تبدیل به یک کدام از نمادهای شهر شده‌است . شگفت‌انگیزترین نکته در زمینه ی پل فضای سبز تهران این است که هرچندبین بزرگراه اصلی شهر جای دارد و درست در راءسشلوغی و ترافیک تشکیل‌شده , امااحساسی از بودن در طبیعت و تنفس را به همراه دارد


وجود فضاهای سبز , مسیرهای پیاده‌روی و دیدن آدم‌های با انرژی و خوشحالی که برای تفریح یا این که ورزش به پل طبیعت تهران می آیند , حس شادابی و سرزندگی این گوشه و کنار را دو چندان می کند . در این مقاله من قصد دارم شمارا به تور مجازی پل طبیعت مهمان کنم . در شرایطی که تا هم اکنون از پل فضای سبز دیدن نکرده‌اید , همین آخر هفته فرصت مناسبی است که به آنجا بروید و یک پیاده‌روی اساسی را تجربه فرمایید .

در تهران جوابب این سوال که پل طبیعت کجاست , بایستی بگویم که رفتن به پل فضای سبز تهران از بسیاری از اماکن دیدنی دیگر راحت‌تر است , چراکه دسترسی به آن بسیار آسان‌تر از دیگر مکان‌های گردشگری در تهران است . به عنوان مثال , شما راه ساده‌ای برای رفتن به برج میلاد با مترو ندارید . اما پل طبیعت به وسیله مترو , اتوبوس , خودروی شخصی یاآژانس بسیار خوش مسیر است و راه‌های متنوعی برای رفتن به آن موجود است .


پل طبیعت با ۴ بزرگ راهاصلی شهر یعنی حقانی , همت , مدرس و رسالت احاطه شده‌است . این پل روی بزرگ راه ساخته شده است و بوستان طالقانی را به بوستان آب و آتش متصل میکند . پس شما میتوانید با ورود به یکی از این دو پارک , خودتان را به پل طبیعت برسانید

پل فضای سبز تهران


برای رفتن به پل طبیعت با اتومبیل شخصی با پیاده روی می توانید به پل طبیعت بروید :

۱٫ ورود از بوستان طالقانی : مسیر رفتن به بوستان طالقانی از روشاتوبان حقانی است . هنگامی وارد بزرگ راه شدید , چهارراه جهان کودک و پل بزرگ راه معلم را رد نمایید و سرعت خویش را کمکنید . بعد وارد خیابان فرعی پارک طالقانی گردید تا پارکینگ پارک طالقانی را ببینید .

۲٫ ورود از پارک آب و آتش : بزرگ راه حقانی روی نقشه تهران , درستدر بالای پارک آب و آتشقرار دارد . پس اگربه دنبال شانیپارک آب و آتش با ماشین هستید , ابتداباید از مسیر غرب به شرق وارد بزرگراه حقانی شوید . چهارراه جهان کودک را رد فرمایید و وارد خیابان علامه شهیدی ( دیدار کهن ) گردید . می توانید ماشین‌تان را در پارکینگ بوستان آب و آتش پارک کنید و یا این که در کناره خیابان قرار دهید . ولیاگرپایان هفته می خواهید از پل دیدن فرمایید , باید این مورد را به خاطرجنجال فراموش کنید!
درصورتی که می خواهید از مترو استفاده فرمائید , مقصد آخرین شما چهت نیل به پل درختان , پایانه شهید حقانی ( ایستگاه مترو پارک طالقانی ) است . از این پایانه مترو حدود پنج دقیقه تا پارک طالقانی پیاده‌روی دارید , آن‌گاه وارد مسیر زیبای پل فضای سبزمیشوید .
هزینه محل ورود پل فضای سبزبدون پول است . سا‌عتهامشاهده پل فضای سبز هر روز از ساعت ۶ صبح تا ۱۲ شب است .

.

( کسب امتیاز )