وبلاگ

اجاره آپارتمان مبله در تهران

معرفی فشم تهران

معرفی فشم تهران

اگر آشنایی کمی از تهران داشته باشید , قطعا با اسم شمیرانات و چهار بخش مشهور آن که مشتمل بر تجریش , فشم , لواسان و شمشک است , آشنا می‌باشید و حتی تجربه ی لذت بردن از تفریحات این بخش ها را داشته باشید . فشم تهران که صرفا ۲۵ کیلومتر از شمال شرق آن مسافت داراست , یکی‌از توابع شمیران بوده و بخاطر داشتن آب و هوای کوهستانی , گلشن های سرشار از فضای سبز میوه و درختان منحصر به فرد , طرف داران متعددی داراست . اسم دیگر این منطقه اوشان – فشم – میگون بوده که بیشتر به اوشون – فشم شناخته شده‌است و زبان گفتاری بومیان آن دیلمی هست .

شایسته ترین زمان برای مسافرت به فشم تهران

تعیین معیارهای بهترین زمان برای مهاجرت به هر حوزه‌ و شهر برای اشخاص گوناگون با نیز فرق داراست و در شرایطی که دوست دارید بیشتر از سایه ی درختان فشم درطول روز های گرم تهران لذت ببرید و چندین ساعت را در طبیعت آهسته سپری نمائید , حتما فصل بهار و فصل تابستان میتواند زمان خیر باشد . برعلیه , اشخاص متعددی می‌باشند که ورزش های زمستانی را ترجیح می دهند که در این‌حالت , آب و هوای کوهستانی و وجود پیست اسکی در اطراف فشم تهران , حالت را برای داشتن روزهای فوق العاده قشنگ آماده می کنند . ولی در‌صورتی‌که دوست دارید آلبومی بی سابقه از رخ ی پاییزی فضای سبز داشته باشید , کافیست دوربین عکاسی تان را بردارید و فصل پاییز به فشم بروید . شک نکنید که تجربیات خارق العاده ای در انتظارتان خواهد بود .

روستاهای فشم

رهایی از شلوغی و هیاهوی زندگی شهری امروز برای هرمورد از ما اضطراری است و چه انتخابی بهتر از روستاهایی که چیزی جز زیبایی و متانت را در دل خویش مراقبت نکرده اند؟ با هجرت به فشم تهران حق انتخاب بالایی در روستاهای آن دارید و هر یک خیر های مختص خودشان را دارا هستند . از شایسته ترین روستاهای این حیطه می شود به گرمابدر , آبنیک , جیرود , دورود و روته , زایگان و روستای امامه اشاره نمود .

رستوران های فشم تهران

با اعتنا بوجود گردشگرانی که فشم را برای تفریح در هر فصل از سال گزینش می نمایند , در نتیجه امکانات تفریحی و رفاهی خوبی در این منطقه در نظر گرفته شده‌است . به عنوان مثال می شود به گونه های رستوران و سفره منزل و کافی شاپ اشاره کرد . مشهور ترین رستوران های فشم عبارتند از :
رستوران سفیر
در ۳ کیلومتری فشم , رستوران سفیر بخاطر داشتن فضای خوب و کباب و ماهی های خوشمزه اش آوازه داراست . صراحت دارد که ارزش ها درین رستوران مقداری بالاست , ولی کیفیت خوب غذا و همینطور منظره رو به رودخانه ارزشش را دارا‌هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

( کسب امتیاز )