وبلاگ

اجاره آپارتمان مبله در تهران

بهترین رستوران های فشم

رستوران باغ بهشت

این رستوران از رستوران‌های نام و رسم دار فشم است , خیلی‌ها معتقدند بهترین نیست ولی جزو خوب‌ها به حساب می‌آید .

رستوران باغ بهشت در یک باغ طبقاتی قرار گرفته و در محوطه‌اش آلاچیق‌های شیشه‌ای نیز است . توی سایت این رستوران نوشته شده بیست سال عمر داراست و چای زغالی جزء جاذبه‌های آن .

البته آنهایی که تجربه غذا خوردن در باغ بهشت را داشته‌اند درباه‌اش چه می‌گویند؟ خیلی‌ها از آلاچیق‌های شیک , تخت‌های بزرگ و فضای قشنگش تعریف کرده‌اند و گفته‌اند به نسبت مبلغی که می‌دهید غذای عالی و باکیفیتی هم می‌خورید , البته وقت‌هایی که رستوران شلوغ است , سرویس دهی عالی انجام نمی‌شود , برای پیدا کردن جای بوستان با ایراد مواجه‌اید و باید بسیار منتظر آسانسور بایستید .

از اینها که بگذریم بایستی در باغ بهشت چی بخوریم؟ فیله کباب , کباب کوبیده و جوجه کباب و کباب بختیاری مورد تایید بسیاری بوده .

نشانی : اولِ جاده فشم , اولین رستوران , سمت چپ , رستوان باغ بهشت

رستوران سفیر

اگر دنبال رستوران خانوادگی مناسبیمی‌باشید , این رستوران جزو خوب‌های فشم است . این نظری‌ست که درباره این رستوران می‌دهند . شما برای نشستن سه انتخاب دارید : فضای باز , تالار و بالکن که مشرف به جاده و رودخانه است , اگرچه در روزهایی که شلوغ است , سختمی گردد در فضای بیرون جای خالی پیدا کرد .

منوی متنوع این رستوران از نقاط قوتش است , البته بعضا معتقدند قیمت‌ها در رستوران سفیر خیلی بالاست و این فقط مشکل این رستوران نیست و قیمت‌ها در بقیه رستوران‌ های فشم همبه این شکل است .

از زیتون پرورده و ماست کوزه‌ای این رستوران زیادتعریفمی‌شود , به اضافه ماهی و کباب جوجه بی‌استخوان و جوجه کباب و کباب لاری . در روزهای آخر هفته هم باقالی پلو با ماهیچه در سفیر سرو می‌شود . رسم چای و قلیان و نان داغ در‌این رستوران هممثلبقیه رستوان‌های منطقه برقرار است .
آدرس : کیلومتر ۳ جاده فشم

رستوران بابا کوهی

این رستوران جزو رستوران‌های سنتی فشم است , داخلش تماما سنتی‌ست و بیرونش را مدرن کرده‌اند . رستوران سنتی باباکوهی که مثل بیشتر رستوران‎های حوزه‌ , صبحانه نیز می دهد , از بهترین رستوران های فشم است .

بی بی و دایی رستوران باباکوهی را اداره می‌کنند و به عقیده خیلی‌ها مهربان و دست و دلبازند و چای و قلیان مجانی نیز می دهند . آش , دیزی بزباش و جوجه سبزیجات این رستوران مورد تایید مشتریان بوده است .
آدرس : کیلومتر ۵ جاده فشم

رستوران کاکتوس

امکان غذا خوردن در کنار رودخانه از جذابیت های رستوران کاکتوس است . این رستوران نیز منوی صبحانه داراست و از حلیم‌هایش تعریف می‌نمایند . خدمت دهی ضعیف , قسمتی از نقد ها درخصوص کاکتوس است .

 

کاکتوس , جزو باسابقه‌های این حوزه‌ است و اگر خواستید در اینجا غذا بخورید کباب کوبیده نگینی , شیشلیک , جوجه کباب و کباب برگش را امتحان کنید . انتها هفته‌ها این رستوران نیز مثل بیشتر رستوران‌های ناحیه شلوغ می گردد .
نشانی : نزدیک میدان فشم

( کسب امتیاز )